NLCaelum

Joined 26 April 2023
m
Line 626: Line 626:
|-
|-
|Retail
|Retail
|Viva Mart
|Riva Mart
|
|
|Commercial
|Commercial
Line 637: Line 637:
|
|
|Commercial
|Commercial
|2
|Glenview
|
|-
|Apartments
|Morrison Residences
|
|Residential
|2
|2
|Glenview
|Glenview
|
|
|}
|}
75

edits