75
edits
mNo edit summary |
m (→Build List) |
||
| Line 620: | Line 620: | ||
| | | | ||
|Residential | |Residential | ||
|2 | |||
|Glenview | |||
| | |||
|- | |||
|Retail | |||
|Viva Mart | |||
| | |||
|Commercial | |||
|1 | |||
|Glenview | |||
| | |||
|- | |||
|Retail | |||
|Viridian Solutions | |||
| | |||
|Commercial | |||
|2 | |2 | ||
|Glenview | |Glenview | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
edits