Waterlemon147

Joined 5 November 2023
m
m (→‎Stats: aded infobux)
Line 1: Line 1:
'''''Creator of Funtopolis Project circa 2016, Worker level on Greenfield'''''
{{Infobox person|name=Lemon|image caption=MC PLAYER|birth_date=16/7/2007|birth_place=Howell, Mi|disappeared_date=30/2/1945|other names=WaterlemonYT, Cevik|criminal penalty=death|partner=None|nationality=BORN IN THE USA}}'''''Creator of Funtopolis Project circa 2016, Worker level on Greenfield'''''


{{Infobox person|name=Lemon|image caption=MC PLAYER|birth_date=16/7/2007|birth_place=Howell, Mi|disappeared_date=30/2/1945|other names=WaterlemonYT, Cevik|criminal penalty=death|partner=None|nationality=BORN IN THE USA}}
==Pages I've Created==
 
{{alr|Millenium Bank Headquarters|MBH}}
== Stats ==
==Stats==
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+Stats
|+Stats
Line 10: Line 10:
|-
|-
|Residental Builds
|Residental Builds
!6
|6
|-
|-
|Commercial Builds
|Commercial Builds
Line 20: Line 20:
|Total Builds
|Total Builds
|8
|8
|-
|Brands Created
|1
|-
|Pages Created
|1
|}
|}