User:BriLilaMainPage: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 53: Line 53:
|Lorem Ipsum
|Lorem Ipsum
|}
|}
|}
|}
{| width="100%"
|-
| width="50%" valign="top" |
{| style="background:#ff; border:2px solid #2E2E2E;  margin:0.10px;" width="100%" align="center"
|- align="center"
! style="font-size:100%; padding-top:5px" |Wiki Stats
|-
|[[Special:Statistics|{{NUMBEROFARTICLES}}]] Articles • [[Special:Statistics|{{NUMBEROFUSERS}}]] Registered Members • [[Special:Statistics|{{NUMBEROFFILES}}]] Files Uploaded • [[Special:Statistics|{{NUMBEROFEDITS}}]] Edits
|}
|}
|}
|}