226
edits
DerpyTheNon (talk | contribs) No edit summary Tags: Reverted Visual edit |
DerpyTheNon (talk | contribs) m (→Fleet) Tags: Reverted Visual edit |
||
| Line 95: | Line 95: | ||
|18 | |18 | ||
|Deliveries commenced in 2019. | |Deliveries commenced in 2019. | ||
|- | |||
|'''Total''' | |||
|278 | |||
|200 | |||
| | |||
|} | |} | ||
edits