212
edits
DerpyTheNon (talk | contribs) No edit summary |
DerpyTheNon (talk | contribs) (added a bunch more) |
||
Line 137: | Line 137: | ||
=== Passenger === | === Passenger === | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
!Airline | |||
!Destination | |||
|- | |||
|Air Chinese | |||
|Beijing-Daxing | |||
|- | |||
|Air Liberté | |||
|Paris-Charles de Gaulle | |||
|- | |||
|Air Pocheon | |||
|Seoul-Incheon | |||
|- | |||
|Air Tulip | |||
|Amsterdam | |||
|- | |||
|Al Rayyan Airways | |||
|Doha | |||
|- | |||
|Avcilar | |||
|Istanbul | |||
|- | |||
|Barajas Airlines | |||
|Madrid-Barajas | |||
|- | |||
|Changi Airlines | |||
|Singapore | |||
|- | |||
|Fly'ing America | |||
|Fort Lauderdale | |||
|- | |||
|Germanian | |||
|Frankfurt | |||
|- | |||
|Golden Pacific | |||
|Sydney, Melbourne | |||
|- | |||
|Hawaiian Airlines | |||
|Honolulu | |||
|- | |||
|Hong Kong Airways | |||
|Hong Kong | |||
|- | |||
|Jumeirah Airlines | |||
|Dubai-International | |||
|- | |||
|Klöten | |||
|Zürich | |||
|- | |||
|[[North American Airways|North American]] | |||
| | |||
|- | |||
|Scandinavian United Shuttle | |||
|Copenhagen, Stockholm-Arlanda | |||
|- | |||
|[[SkyLiners Airlines|SkyLiners]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Speedfly Airlines]] | |||
| | |||
|- | |||
|SunCoast Airlines | |||
|Fort Lauderdale | |||
|- | |||
|[[Unified Airlines|Unified]] | |||
| | |||
|- | |||
|Victorian Atlantic | |||
|London-Heathrow | |||
|- | |||
|[[Vision Airlines]] | |||
| | |||
|} | |||
=== Cargo === | === Cargo === | ||
Line 144: | Line 217: | ||
!Airline | !Airline | ||
!Destination | !Destination | ||
|- | |||
|Al Rayyan Cargo | |||
|Doha, Mexico City | |||
|- | |||
|[[Baltic Exports]] | |||
|Buenos Aires-Ezeira, Johannesburg, Melbourne | |||
|- | |||
|Changi Airlines Cargo | |||
|Amsterdam, Anchorage, Brussels, Hong Kong | |||
|- | |||
|Jumeirah Airlines Cargo | |||
|Frankfurt, Mexico City, Dubai-Al Maktoum | |||
|- | |- | ||
|[[Optimal Outcome Parcel Service]] | |[[Optimal Outcome Parcel Service]] | ||
| | |Anchorage, Dallas-Fort Worth, Hong Kong, London-Stansted, Louisville, New York-Stewart | ||
|- | |- | ||
| | |Pacific Cargo | ||
| | |Anchorage, Calgary, Guadalajara | ||
|- | |- | ||
| | |Polar Postal | ||
| | |Anchorage, Frankfurt-Hahn, Hong Kong, Tokyo-Narita | ||
|- | |- | ||
| | |World Cargo | ||
| | |Leipzig-Halle, Miami, Tokyo-Narita | ||
|} | |} | ||
edits